O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Witamy na naszej stronie

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać.

 

Działamy na rynku Polski od wielu lat. Dla nas klient jest najważniejszy.

 Firma MEGibud działa na rynku od 2004 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w usługach brukarskich i robotach towarzyszących. Posiadamy wysoko kwalifikowanych brukarzy z długoletnim doświadczeniem.

Firma posiada własny sprzęt gwarantujący wykonanie zamówienia własnymi siłami. Dysponujemy koparko-ładowarką Caterpillar 428C, walcami Bomag BW 80, zagęszczarkami gruntu o ciężarze 330kg, 140 i 120kg, piłą do cięcia kostki i betonu.

Firma MEGibud zapewnia wysoką jakość świadczonych usług a powierzone zadania realizuje w sposób terminowy , dostosowując się do ustaleń i wymagań ze strony Zamawiającego. Potwierdzeniem jakości wykonanych prac są otrzymane referencje.

Czym się zajmujemy?

Realizujemy zadania w oparciu o materiał powierzony jak i oferujemy dostawę kostki i innych materiałów od znanych i gwarantujących najwyższą jakość firm Polbruk i POZ-BRUK.

Zakres naszych prac obejmuję budowę parkingów, placów składowych, dróg wewnętrznych, ciągów pieszo-jezdnych oraz chodników. W w/w realizacjach dodatkowo prowadzimy roboty związane z odprowadzeniem wód opadowych (wpusty uliczne) oraz budową oświetlenia.

Cenę usług ustalamy indywidualnie w drodze negocjacji w zależności od zakresu obowiązków oraz wielkości zadania.

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Referencje

Skontaktuj się z nami